رایزنی معاون وزیر نفت با شرکت‌های خارجی برای صدور خدمات فنی و مهندسی صنعت گاز

معاون وزیر نفت در امور گاز با حضور در نمایشگاه «ایران‌پروژه» ترکمنستان، درباره صادرات خدمات فنی و مهندسی صنعت گاز کشور با طرف‌های خارجی رایزنی کرد.

به گزارش افق امروز و به نقل از خبرگزاری ایرنا

«مجید چگنی» با حضور در غرفه وزارت نفت در نمایشگاه ایران‌پروژه که در عشق‌آباد (پایتخت ترکمنستان) برپا شده است، درباره توانمندی‌های فنی، مهندسی و دستاوردهای نیروهای متخصص صنعت گاز و توانایی شرکت ملی گاز ایران برای صادرات این نوآوری‌ها رایزنی کرد.

وزارت نفت و چهار شرکت اصلی با عرضه توانمندی‌های فنی مهندسی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و نیازهای وارداتی و ظرفیت‌های صادراتی کالا، حضوری موثر در این نمایشگاه برای شرکت‌های حوزه نفت و گاز حاضر در نمایشگاه دارد و مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفته است.

در این نمایشگاه که صبح جمعه ۲۶ آبان‌ماه با حضور مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی ایران و «رشید مردوف» معاون رئیس کابینه وزرا و وزیر امور خارجه ترکمنستان به‌عنوان روسای کمیسیون‌های مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور افتتاح شد، افزون بر وزارت نفت، بیش از ۹۰ شرکت و فعال اقتصادی ایرانی حضور دارند و تازه‌ترین دستاوردهای خود را در حوزه خدمات فنی و مهندسی و دانش‌بنیان به معرض نمایش گذاشته‌اند.

هدف از برگزاری این رویداد، تعمیق و توسعه مراودات و مناسبات همه‌جانبه در حوزه‌های تجاری، بازرگانی، حمل و نقل و ترانزیت، انرژی، صنعتی، خدمات فنی و مهندسی، گمرکی، کشاورزی، علمی، بهداشتی، گردشگری و غیره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *